Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb

„Ono to půjde a né že né!“

Ani jsme se moc neoprlili

Vytvořeno 15.05.2011 22:08:47 | Poslední změna 15.05.2011 22:10:27
Ahoj čtenáři. Zrovna je přestávka finále Sverige – Suomi, tak nemám moc času. Dnes jsme odehráli zápas v prlící vesnici a zase chcalo. Jim tam prší snad furt.
Od začátku byl hostující Raťák aktivnější a první gól dal po Rafově standardce a menší skrumáži tradiční prlovský kat Staňa Chicharito Olšák. Po tomto gólu se domácí osmělili a vytvořili si pár zajímavých situací, které ale gólem neskončily. Celkově to ale moc oku lahodící fotbal nebyl. Ještě do přestávky přidal druhý gól hopovitý maďarský Nery Pumpido. Práskl do toho z přímáku ze čtyřiceti metrů a balon nikým netečován proskákal až do sítě, takže poločas dva nula.
V tom druhém byla hra celkem stejná, domácí se na nějaký větší odpor nezmohli. Třetí gól přidal Tomminho Adautinho neuvěřitelně pravou nohou po akci užnevímkoho. Domácí snížili z penalty po Pegynově faulu, který moc faulem nebyl. To ale našeho admina vůbec neodradilo a po chvíli metl sám přes půl hřiště na branku, aby loptu uklidil pěkně k tyči. Bohužel si jako jediný na stadionu nevšiml, že dal gól a držel se za hlavu. Dost komická situace. Síť byla trošku na sračku a balon z ní vypadl vedle brány, ale rozhodčího Obadala to nerozhodilo (toho totiž nerozhodilo vůbec nic). Noa pak byl konec. Fini už vedou 3:1, to je obrat!
Prlov – Ratiboř 1:4 (0:2)