Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb

„Ono to půjde a né že né!“

Body ze Stříteža

Vytvořeno 06.10.2011 17:38:49 | Poslední změna 06.10.2011 17:40:15
Ahoj čtenáři. Naše redakce je momentálně v trošku svízelné situaci, a tak vám reportáž přinášíme se zpožděním. Ani jeden člen redakce se utkání nemohl zúčastnit, tak si to prostě vymyslím.
V bráně nastoupil opět juráškovitý Kuba. To je bohužel všechno, co k sestavě můžu říct. V prvním poločase nám padly dvě branky. Nejdřív poslal náš tým do vedení Čeny Čeny. Nevím přesně jak, ale řekl bych, že nějakým dalekonosným projektilem ze štyryceti metrů. Vstřelil už svůj osmý gól a ano, je to zase tady – těžce se dotahuje na čelo tabulky střelců. Střítež vyrovnala z penalty, kterou Teter určitě zapískal blbě. Takže poločas 1:1.
Druhá půlka probíhala….nevím jak. Každopádně Pípa proměnil pokutový kop (konečně se Teterovi něco povedlo) a poslal náš tým do vedení. Jinak detaily neznám, ale předpokládám, že Galet párkrát zařval "Ale kde!?", Teter se nehnul ze středového kruhu a Jenda Žamby vyslal nějakou plcku a zlomil břevno. Nakonec teda výhra 2:1 a dobré body zvenku.
Střítež n. B. – Ratiboř 1:2 (1:1)