Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb

„Ono to půjde a né že né!“

Derby s Metličkama

Vytvořeno 12.06.2011 22:36:50 | Poslední změna 12.06.2011 22:41:20
Brývečer. Je za náma poslední domácí utkání této sezony, do Raťáku se k derby dostavili hráči rezervy Kateřinic. Ti sou sice v tabulce poslední, ale všichni víme, jak to v takových derby-zápasech chodí. V sestavě chyběli šéfik webu Tomminho Adautinho (kotník) a superstoper Radim pumpido hop skok Bernát, kterému se nafouklo koleno do velikosti vodního melounu. Nahradili je navrátilci do á týmu, Libor čerstvý tata eště žijem Blizňák a Vlastík hvězdář rooney Musil.
Zápas to byl celkem vyrovnaný. Možná proto, že se moc nedařilo na obou stranách. Přesto se tu a tam šance vyskytly. Skóre otevřel zmiňovaný Wayne Musil – po Kristosově přihrávce vymetl šibenicu a rozerval síť na hadry – 1:0. Vyrovnání zařídil hostující Zbranek, když jeho přímý kop nepříjemně odskočil před Rumcajsem a zapadl pod břevno – 1:1. Ještě do poločasu zařídil Raťáku vedení velekanonýr Zdeninho Čeninho hlavou po centru pokladníka – 2:1.
Ve druhé půlce pokračoval fotbal. No možná spíš kopaná. Za zmínku stojí snad jen to, že…no vlastně asi nic. Dlouho se hrálo bez gólu a vesměs i bez šancí, ale pak přišel hvězdářský centr z levé strany a Blizna ho uklidila do sítě – 3:1. Pětadvacátý gól a Dubec jenom bečí. Pár minut před koncem hosté snížili a závěr zdramatizovali. Po hlavičce Vency Kotrlového dorážel Děckuláček (myslím?). Na úplném konci mohl ještě přidat gól pro změnu Čenda, ale třetí hattrick v řadě odmítl, protože tolik slivovice by snad ani neunesl.
Ratiboř – Kateřince B 3:2 (2:1)