Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb

„Ono to půjde a né že né!“

Hattrick-čeny-hero

Vytvořeno 28.05.2011 23:42:20 | Poslední změna 28.05.2011 23:45:14
Ahoj čtenáři. Zdraví vás šéfredaktor společně s houslovým virtuózem Pegym, mistrem Piplou, maturantkou Ivčou a Daňovým párečkem. Po chvilce přišla slečna blizna Zuzka. Pěkná skupinka se nám dneska sešla. Je hrozně pozdě a chce se nám spát, tak to bude krátké.
V Huslenkách zase chyběl Tommasinho Galete, který se zotavuje v motolské nemocnici po uštknutí mravencem. Zápas probíhal celkem jednoznačně, mrťos šancí na straně Raťáku zůstalo nevyužito. Až ke konci poločasu se trefil Adam Cristos Konva po tečované střele zpoza vápna. Poloviční čas jedna nula.
Ve druhé půlce přestalo chcát. Domácí byli furt stejně jaloví a toho využil největší ratibořský kanonýr, čenichátorský Bliznoid. Jeho kolega z práce Labaj byl marný jak noha. Zděnek nasázel čistý hetrik během nedlouhé chvíle (Zůza říká, že 5 minut) a domácí mančaft uplně oddělal. Detaily už prostě nevím, konečný výsledek 4:2 a domácí bečeli.
Huslenky – Ratiboř 2:4 (0:1)
B: Blizňák 3, Konvičný A.
P.S.: Záhadně nám zmizely zásoby emulze. Mám tušení, že to způsobil Babjákův návrat do A týmu.