Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb

„Ono to půjde a né že né!“

Hetrik a čtvertrik

Vytvořeno 05.06.2011 21:56:40 | Poslední změna 05.06.2011 21:59:15
Týden se nám sešel s týdnem a je tu zase neděle. No už zase skoro není. Každopádně dnes na ratibořský pažit přijeli borci z Halenkova. Vzhledem k tomu, že sem bolístka, proměnil sem se v diváka a chtěl sem se vtěsnat do VIP lóže. Byl sem ale vyhozen, žeprej nemám místenku. Smůla.
Ale už poďme k zápasu. Počasí bylo opět víc než teplé. Ze začátku to byla celkem vyrovnaná čutaná, šance se objevovaly na obou stranách. Po dvaceti minutách a něco otevřeli skóre hosté, když úspěšně zakončili brejkovou situaci – 0:1. Po pár minutách vyrovnal po rohu Čeny Čeny, když umístil balon do sítě neomylně břuchem – 1:1. No a pak to tam už začalo padat. Vedení na domácí stranu strhl Kristiánek Buznaldínek – chvilku tancoval s míčem na malém vápně, počkal, až gólman usne, a pak mu ho tam šoupl (ten balon). Poločasový stav tři ku jedné určil Čenda, mladý Čenda. Po pěkném centru se trefil hlavou.
Ve druhé půli pokračovala gólová nadílka. Fanoušci Halenkova byli nadšení. Čtvrtý gól přidal zase Čendelín, završil hattrick a vyhoupl se do čela střelců okresu. Dalších gólů se ujali Adamminho Konvinho s Ovcou (jeho ovčí podobiznu můžeme vidět vpravo). Tyto góly bohužel moc nepopíšu. Je to proto, že by to byl moc dlouhý článek, ale hlavně proto, že si to nepamatuju. Adam tam prostě foukl tři kousky, Majkl jednoho a bylo to. Mezitím se trefili i hosté, ale to byl jenom nějaký omyl. Korigovali výsledek na pěkných 8:2 a spokojeně jeli domů.
Ratiboř – Halenkov 8:2 (3:1)
B: Konvičný A. 4, Blizňák 3, Děckuláček.
P.S.: Zásoby emulze sou zase v pořádku. Babják tentokrát nebyl.