Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb

„Ono to půjde a né že né!“

Jablůnka - Ratiboř 2:4

Vytvořeno 27.03.2011 19:41:02 | Poslední změna 27.03.2011 19:42:42
Dnes jsme odehráli poslední přípravný zápas. Soupeřem byla Jablůnka, která hraje prvním rokem I.B třídu (tj. o soutěž výš, než my). Hrálo se na jablůneckém pažitu, který nebyl vůbec špatný.
Začali jsme pěkně zhurta a hned po pár minutách jsme se ujali vedení, když po Adamově přiťuknutí otevřel skóre zblízka kanonýr Štany Olšák. Pokračovali jsme v útočení a druhý gól padl zanedlouho – jedna Konva našla druhou Konvu a kristosovitý Adam nezaváhal. Domácí se pak dostali víc do hry a podařilo se jim snížit, takže po poločase jsme vedli 2:1.
Hned na začátku druhé půle bylo vyrovnáno, domácí se prosadili ze standardky. Pak nás ale do vedení poslal opět Adam, když se k loptě dostal po závaru ve vápně a trefil se k tyči. Na konečných 4:2 upravil Lukáš Machálek po Čenyho Čenyho nahrávce.
Jablůnka – Ratiboř 2:4 (1:2)