Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb

„Ono to půjde a né že né!“

Jak na houpačce

Vytvořeno 04.09.2011 22:04:36 | Poslední změna 04.09.2011 22:07:23
Á pozor, dnes je reportáž brzo. K zápasu do Raťáku dovalily Huslenky, což je tým, proti kterému se našemu týmu doma v posledních letech nedaří. V sestavě už nechyběl administrátor Adautor, uzdravující se želva nindža Rafael se uchýlila na střídačku do krunýře.
Průběh zápasu byl hodně nepříjemný. Představte si drsnou noční můru, stokrát ji vynásobte a máte zápas Ratiboř – Huslenky. Domácí hráli a hosté dávali góly. Sázeli je tam jeden za druhým, jako by se nechumelilo. Po půlhodině hry svítil na tabuli těžko uvěřitelný stav 0:5. Šance si domácí vytvářeli, ale nedařilo se je proměňovat a do zápasu se tak vrátit. Do nadějných situací se dostali Pípa, Galete, Čeny Čeny, Křemenáč březový i tinky winky dipsy laa-laa Fooo. Bohužel, nic se neujalo. Až ve 35. min našel největší ratibořský rybář Staňa svým centrem hlavu Čendelína a ten střeleckou smůlu prorval – 1:5. A šlo se vesele do kabin.
Ve druhé půli byla hra stejná, hosté se už ale skoro k ničemu nedostali a domácím to naopak začalo konečně padat. Na 2:5 snížil hráč hostů, když si do vlastní sítě srazil centr Rafinhy. Třetí gól domácích zařídil hlavou mladý Čenda po koncertním centru. Na 4:5 přidal asi 10min před koncem pěkně Raf z přímáku. To už se diváci dostali do varu a hnali svůj tým za vyrovnáním (hlavně p. Mareček – jeho zvolání hrajte hergot! se neslo stadionem asi každé tři minuty). Pátý gól tam už ale nepadl a hosté si odvážejí velmi cenné tři body. Asi ne moc zaslouženě, ale i takový je fotbal.
Ratiboř – Huslenky 4:5 (1:5)