Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb

„Ono to půjde a né že né!“

Nešla Lhotka nešla nešlá

Vytvořeno 22.05.2011 23:27:08 | Poslední změna 22.05.2011 23:29:11
Dobrou noc všem fanouškům ratibořského fotbalu a náhodným návštěvníkům našich stránek. Je za náma další domácí zápas a opět skončil dobře. Teď sem vykecal překvapivý závěr článku, ale výsledek stejně už asi víte ze stadionu nebo z pravé lišty, kam svoje info vrazil nedočkavý administrátor webu. Zase byl rychlejší než já.
Tak a už k zápasu. Počasí bylo ideální, asi sto stupňů celsia ve stínu. Nastoupit opět nemohl portugalský rodák Galete, kterého ráno kousl do kolena mravenec. Hned od začátku zápasu se s gólama doslova rozerval pytel. Po pár minutách se po hustém závaru ve vápně hostí kopala penalta, kterou proměnil čerstvý mistr Barclays Premier League Sir Stanislav Ferguson Olšák. Zanedlouho hosté srovnali střelou zpoza dvacítky. Pár minut nato poslal domácí opět do vedení Cristiano Buznaldo hlavou po Adautově rohovém kopu. Během pár minut ale Lhotsani zase strhli vedení na svoji stranu. Po dvaceti minutách tak byl stav zápasu 2:3. Hokej hadra. Pak se to s gólama už uklidnilo a do šaten se šlo za tohoto stavu.
Po nástupu do druhé půle hosté asi 20min nevědeli, co se s nima děje a hrubě nestíhali. Byla otázka času, kdy jejich gólman začne lovit ze sítě. Na 3:3 vyrovnal opět portugalský frajírek Buznaldinho, když si ve vápně pohrál s partou protihráčů a uklidil loptu k tyči. Vedení na ratibořskou stranu strhl adámkovitý Tomáš – gólman hostí chytal dlouhý balon jako horkou bramboru, takzvané mastné ruce a Tom si už věděl rady – 4:3. Tečku za utkáním udělal Mr. Pipla. Radim první bé Bernát ho vysunul do úniku a po narážečce s hostujícím stoperem se Čenichátor trefil do sítě. Pěkný obrat.
Ratiboř – Lhotka nad Bečvou 5:3 (2:3)
B: Konvičný A. 2, Olšák, Adámek, Blizňák.
P.S.: Prosím majitele modrého vozu, aby příště neparkoval na tribuně. Zadek auta trčel do půlky VIP lóže.