Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb

„Ono to půjde a né že né!“

Pořádná přestřelka proti Prostřední Pečvě

Vytvořeno 08.05.2011 21:11:11 | Poslední změna 08.05.2011 21:12:31
Zdravím všechny (oba) čtenáře nejoblíbenějších stránek s vesnicko-fotbalovou tématikou. Dnes nás čekal další domácí zápas a dost těžký soupeř – Prostřední Bečva, která je druhá v tabulce a na jaře má parádní formu. Do sestavy se po bolístkových problémech se svalem vrátil portugalský reprezentant Tommasinho Galete (a hned je z něho červenáček).
Zápas začal celkem zhurta. Já si moc detailů nepamatuju, tak to vyplním pár nicneříkajícími větami. Hrálo se nahoru dolů. Šance střídala šanci. Měli jsme červené dresy, protože hosté přijeli v modrých. Stadion obíhala mexická vlna. Bečva měla nebezpečné brejky a uměla je i využít. První gól padl po úspěšném úniku – 0:1. Na ten druhý si nemůžu vzpomenout – 0:2. Raťák měl taky nadějné šance, ale ujala se až Adautova rána z hranice šestnáctky k tyči po Pípově přiťuknutí – 1:2. Za tohoto stavu se šlo do kabin a stadionem kolovala radostná zpráva, že Voráček a Jágr dali gól.
Ve druhém poločase to bylo podobné – dobrý fotbal na obě strany. Vyrovnat se podařilo Čenymu Čenymu, když hlavou usměrnil Bečův centr neomylně do kisně – 2:2. Od té chvíle byl domácí mančaft asi lepší, ale nadějné situace gólem neskončily, Raf svým pokusem o střelu málem zlomil břevno. Naopak hosté se ujali vedení asi 15min před koncem po hlavičce, která doplachtila až do šibenice – 2:3. Už to vypadalo bledě, ale konec to nebyl. Vyrovnala Konva mladší po Galetově průniku a solidním závaru ve vápně – 3:3. Galet měl z toho gólu takovou radost, že za pár minut pořádně zbrousil jednoho ze soupeřů a po druhé žluté šel pod sprchy. I tak ale Raťák strhl vítězství na svoji stranu. Po standardce následovala další trma vrma ve vápně, pumpídovitému Hopovi se podařilo vydolovat balon, který se dostal k Čenichovi a ten ho uklidil do sítě – 4:3. Všech deset diváků bylo v extázi. Pár posledních minut se už ubránilo a tři body tak zůstávají doma. A sověti taky dostali, takže super.
Ratiboř – Prostřední Bečva 4:3 (1:2)
B: Blizňák 2, Adámek, Konvičný P.
P.S.: Tento zápas vstoupí do historie stránek – gól dnes dala celá redakce webu (takže dva lidi). Neuvěřitelné.