Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb

„Ono to půjde a né že né!“

Prlov to schytal

Vytvořeno 22.08.2011 00:10:40 | Poslední změna 22.08.2011 00:12:03
Dobrou noc. V dnešním mači přivítal Raťák Prlov, proti kterému se našemu teamu obvykle daří. Sestava byla trošku poslepovaná, administrátor šéfoval VIP sektoru a rafaelová želví nindža se válela na dovči. Do brány se místo dovolenkového Rumcajse postavil nejvyšší muž okresního přeboru – Lukáš Valdes Machálek. Počasí bylo přiteplené.
Už od začátku bylo jasné, do které sítě budou loptičky padat. Prlov sice ze začátku trochu zahrozil, ale při šanci hostů dobře zasáhl Lukinho Machalinho. Jako první rozvlnil síť Tomminho Galetinho hlavou po rohu Fofinha – 1:0. Druhý gól přidal opět los Tomiňos ale kde Galetiňos po samostatné akci – 2:0. Třetí fík zařídil Staňa megadred Olšák, když využil portugalskou nabídku – 3:0. Čtvrtý gól padl opět z Pipinové hlavy – 4:0. Ještě do poločasu završil gólový příděl nejlepší stoper vesmíru Pumpido – 5:0.
Ve druhém poločase se hra trochu uklidnila a s gólama už to nebylo až tak divoké. Moc detailů tady bohužel nenabídnu, protože sem se právě sprchoval. Proto je hlavní událostí trefa znova nalezeného kanonýra Zdeňka čenyho čenyho čenichátora čendelína největšího ču*áčka Blizňáka, který úspěšně dorazil fofanovitou střelu – 6:0. Vypadá to, že se nám kluk zase pěkně rozstřílí. Stačí, jdu hledat peřinu.
Ratiboř – Prlov 6:0 (5:0)