Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb

„Ono to půjde a né že né!“

RAF 3+1, Senica 0+0

Vytvořeno 26.04.2011 05:00:26 | Poslední změna 26.04.2011 05:07:53
Zdravím všechny čtenáře nejčtenějšího webu ve střední Evropě. Hned bych se rád omluvil za velmi opožděnou reportáž, ale svátky velikonoční sou strašně náročný čas. Navíc se nám to teď večer celé nějak zhroutilo a stránky nefungovaly.
Včera sme na domácím hřišti přivítali Ajax Valašskou Senici, mančaft, který byl před náma v tabulce o dva body. Takže žádní nazdárci. Začátek ale naznačil, jak se bude zápas odehrávat. Raťák pivčo byl prostě lepší a hned asi po 10 minutách padl první gól, který vsítil zblízka Adaminho Konvinho po RAFOVĚ přihrávce. To však byla jenom předzvěst RAFINHOVA brutálního velekoncertu. K tomu se ale eště dostaneme. Za dalších pár minut lovil Senický gólman podruhé, to když po Adautově utěšené střele (ani nevím, co to znamená) dorážel Čendelín. Ajax Amsterodam hrozil hlavně z nebezpečných brejků, ale velké šance se rodily furt na domácí straně. Břevno trefil myslím Tomminho, portugalský bombardér Galete a eště asi někdo, nejsem si jistý, už je to dávno. Další gól už ale do půlky nepadl, takže poločas 2:0.
Ve druhém to ovšem bylo jiné kafe. Scalo jak sviňa a otěže zápasu vzal do vlastních rukou PÍTR RAFAJ. Po pár minutách druhé půle zvýšil na tři nula, když po hostujícím Van der Sarovi hodil takovou plcku, že málem rozerval síť. Taky hodně utěšená střela. Na 4:0 přidával admin webu – balón vyklouzl zpod branaře a Tom ho v klídečku donesl až do brány. Noa pak už přišly největší chvíle RAFOVY. Na 5:0 zvýšil po Galetově vysunutí hezky k tyči. Po tomto gólu se sám vysunul na hrot s tím, že ten třetí gól prostě dát musí, kdyby co bylo. A fakt se mu to povedlo. Kýžený hetrik završil po parádním úniku Adauta a dres zahodil do kotle. RAFINHO se tak stal totálním borcem utkání a byl z něho nefalšovaný hattrick-hero. Krásná práce. Možná bysme už radši měli jít spát, zítra je zase škola.
Ratiboř – V. Senice 6:0
B: RAFAJ 3, Konvičný A., Blizňák, Adámek.
P.S.: Venca Kotrla chtěl, ať něco napíšu, ale hubec už nevím, co to bylo. Smůla.
P.P.S.: Koncík opět pomotal pokřik, tak mu tady přidávám celý text. RAFÍŇOJS svou část zvládl bez problémů.