Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb

„Ono to půjde a né že né!“

Ratiboř - Nový Hrozenkov 3:2

Vytvořeno 27.02.2011 16:04:00 | Poslední změna 27.02.2011 16:05:21
Dnes jsme odehráli první přípravný zápas na umělce ve Zlíně. Soupeřem byl Nový Hrozenkov, který hraje třetí třídu (tj. o soutěž pod náma).
Jelo nás hodně, dohromady patnáct hráčů. V prvním poločase jsme byli lepším týmem, soupeř se moc do šancí nedostal. Nám se podařilo dát dva góly, první dal Tom Adámek po Čendově centru a druhý střelou z dálky Galet. Kromě toho dal Adam břevno z přímáku a tuším Raf tyčku, takže po poločase zasloužené vedení 2:0.
Do druhého poločasu jsme sestavu promíchali a prostřídali, a pak už to taková sláva nebyla. Hrozenkov se dostal víc do hry, dali na 2:1, ale pak opět zvýšil náš náskok Lukáš Machálek – 3:1. Pak jsme dostali ještě jeden gól a kopala se proti nám penalta, ale Rumová Pralinka chytila. Chvíli po penaltě byl konec, takže jsme vyhráli 3:2. Na první zápas to myslím nebylo špatné.
Ratiboř – Nový Hrozenkov 3:2 (2:0)