Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb

Senica odjela

Vytvořeno 25.09.2011 20:13:45 | Poslední změna 26.09.2011 19:19:13
Včera mě bohužel pan Jašek z Valachnetu nenechal dopsat článek, pořád vypínal a zapínal net, tak jsem se na to vykašlal.
Takže pojďme na to!!
Před zápasem panovala dobrá nálada ostatně jako vždy. :D Tentokráte s jedinou výjimkou - Zbyňa měl nůž na krku! ´´Dneska další prohra a končím!´´ řekl si. Byl ale připraven udělat vše pro to, aby u týmu zůstal. A tak udělal radikální změnu na postu brankáře (to to trvalo) - nejistého Rumcajse nechal sedět a povolal zkušeného Vlasetého Kubince.
2. minuta Jeník Křemílků zahrával přímý kop z dobrých 35 metrů. Jeho jedovka se odrazila od břevna do zad hostujícího gólkípra a odtud k osamocenému Stanikovi O. - ten byl v ofsidu,takže gól nebyl uznán. Pak přišlo zaváhání v naší obraně a Kuba hasil první velkou šanci. To nenechalo chladného Čenicha. Ten onen Čenich si k balónu čich, zatáhl ho po levé straně a nádherným centříkem našel Pipku, který z voleje nekompromisně 1:0.
Pak dal o sobě věděl náš Portugalet Bomby Bomby - jeho samostatná akce ale skončila na břevně. Na konci poločasu měl ještě loženku Fo, ale svůj první ratibořský gól nedal..
45. minutě nastupuje do hry bezzubý žolík Adautu, aby mohl hned ve 46. min dát na 2:0. Po tomto golu mu narostl pouze jeden zub .
Domácí hru v pohodě kontrolovali a hosté ze Senice si nevěděli rady. Jejich akce končily dřív než začínaly. 56.min bylo to myslím po rohu, Stanyš centr do vápna a Čenda skóruje kulkama. 3:0
Hned po rozehrávce založili skoro slováci protiútok na jejímž konci byl gól na 3:1. Ten zvednul ze sedadel pana Butulu i ostatní, a když Senice zahrávala záhy pokutový kop, pořadatelé mysleli, že budou volat sto padesát pětku. Jenže Diris byl proti a za hrobového ticha pentli zkušeně polapil. Všichni začali slavit jako při výhře zlata na mistrovství světa a jméno Jakub Jurášek si babky šeptají na návsi ještě dnes.
Velkou sehranost potvrdili Tomíńo s Čendou, Ti se při zahazování šancí mohli držet za ruce. Spekulace o další možné domácí prohře ukončil Janek. Jeho dvojče Fofan mu míč naservíroval tak, že pro něj nebyl problém ho uklidit k tyči. Jeho první gól za Ráťák bude pěkně drahý Rafe!
Uff !! Kdy přijedeš z toho Salzburku? :D.