Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb

„Ono to půjde a né že né!“

Tři ku jedné

Vytvořeno 29.08.2011 00:29:57 | Poslední změna 29.08.2011 00:31:28
Ahoj. Spíte? Já ne. Vzniká nám tady tradice nočních reportáží. Dnes jsme odehráli zápas na neoblíbené Horní Bečvě. To hřiště je snad zakleté. Pokladník zase nepřijel, pokutu už má tak za milion. Adautu už třísla rozmasíroval a byl připraven zasáhnout.
První poločas začal vlažně, byl opatrný z obou stran. Šancí moc nebylo, jen tu a tam se vyskytla standardka. Po dvaceti a něco minutách se domácí ujali vedení právě po standardní situaci, nějaký hráč ve žlutém obloučkem překonal Rumcajse – 1:0. Druhý gól padl opět do ratibořské sítě – 2:0. Po tomto gólu se hosté osmělili a byli lepším týmem, bohužel bez gólové odezvy. Největší šanci spálila Konva po pěkném Čendově průniku. A domácí trestali. Hned z protiútoku zvýšili na 3:0 a nazdar.
Druhý poločas byl už z ratibořské strany lepší, ale na víc než na snížení to nestačilo. Po Pumpidově centru se krásně trefil hlavou do vlastní sítě jeden z domácích hráčů – 3:1. Dál se hrálo na domácí bránu, ale nic víc z toho nebylo, maximálně agresivně vzrušivé momenty, které pobuřovaly hlavně domácí fanoušky. Vybuřovat přestali až po závěrečném hvizdu.
Horní Bečva – Ratiboř 3:1 (3:0)