Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb

„Ono to půjde a né že né!“

Venkovní vejhra

Vytvořeno 11.09.2011 22:50:23 | Poslední změna 11.09.2011 22:51:22
Zdravím fanoušky vesnické fotbalové čváchanice. V dnešním kole okresního přeboru zajížděl náš oblíbený tým na půdu Dolní Bečvy B. Hřiště tohoto týmu má rozměry zhruba 350x200m, takže si všichni účastníci zájezdu fajně zaběhali. V sestavě došlo k menší rošádě, Křemílek Žamby se zasunul na post stopera, zatímco hopovitý maďarský Pump se vysunul na levou zálohu a hobloval lajnu.
Zápas probíhal docela v klídečku. Ratibořská brána se do moc velkých nebezpečí nedostávala, a tak mohla být popelnica v pohodě. Na druhé straně se to ale šancema jenom hemžilo. Pár jich zůstalo nevyužito, ale nakonec se trefil Čenichátor po Pípově přihrávce a otevřel skóre utkání. Byl to takový zajímavý mrláček ze tří metrů, který do brány putoval asi 5 minut – 1:0 pro Raťák. Nejhorším okamžikem celého zápasu bylo nešťastné znovuzranění kulaté čokoládky Raffaella, který si vyhodil a nahodil koleno. Velká smůla a oslabení pro náš tým. Pak už se myslím nic moc nedělo a byl poločas.
Na začátku druhé půle se domácí pokoušeli o nápor, chvílema si vytvořili tlak, ale do nějaké větší šance se nedostali. Tato snaha časem opadla a byli to opět hosté, kdo si dokázal vytvářet zajímavé situace. Škoda, že si teď na žádnou nevzpomenu. Pojistka v podobě druhého gólu přišla opět z kopačky Blizny. Ten napřáhl snad ze třiceti metrů a zaskočil domácího gólmana – lopta mu proklouzla mezi lýtkama do sítě – 2:0 a byl klid. Ke konci zápasu si Ratiboř vytvořila ještě pár šancí, ale pokusy Victora Machálka Valdese a Vladislava Tretyaka Třetiny se neujaly. Mančaft si tak veze tři body zvenku, ale radost bohužel kazí zranění Rafinhy.
Dolní Bečva B – Ratiboř 0:2 (0:1)