Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb

„Ono to půjde a né že né!“

Vsetín B - Ratiboř 3:0

Vytvořeno 10.04.2011 17:10:21 | Poslední změna 10.04.2011 17:12:00
Dnes jsme odehráli druhé mistrovské mač. Hrálo se na vsetínském stadionu, kde je hřiště velké jak prase a kde se nám poslední roky celkem daří. Dnes se to ale moc nepotvrdilo. V sestavě chyběl zraněný Staňa Olšák, který má už asi čtyřicet let problémy s bolavými třísly. Škoda, snad bude brzo fit.
Od začátku zápasu jsme měli balon víc na kopačkách, domácí dobře bránili a vyráželi do nebezpečných breaků (čti brejků). Prostě jsme hráli do plných a to nám moc nesedí. Přesto jsme si nějaké ty šance vytvořili, ale Galet střílel v šanci vedle a v pár závarech jsme taky úspěšní nebyli. No a na konci poločasu přišel trest – domácí se prosadili ze standardky (asi to byl roh?) – 1:0. Pak ještě nebezpečně střílel Raf, ale gólman si s jeho projektilem nakonec poradil.
Druhý poločas se nesl ve stejném duchu – my jsme hráli a domácí bránili a vyčkávali, neměli kam spěchat. Velkou šanci nevyužil Čenich a ani v dalších nadějných situacích jsme neprocpali lopetu do brány. Pak přišla další standardka domácích a další gól, který nás už tak nějak dodělal. Ke konci se stejná situace opakovala potřetí a zápas jsme tak prohráli 3:0. Herně jsme asi byli lepší než domácí, ale nepovedlo se nám to potvrdit gólově. Jó to je holt fotbal.
Vsetín B – Ratiboř 3:0 (1:0)
B: zbytečná kolonka
P.S.: Rozhodčí Žilinský ani nepředvedl svůj „hoď mi to“ trik. Prostě zápas na houby.