Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

„Ono to půjde a né že né!“

 

Poslední domácí zápas podzimu

Vytvořeno 24.10.2011 19:49:29 | Poslední změna 24.10.2011 20:46:05
Včera jsme sehráli poslední domácí zápas a to s Bubinovým Hrozenkovem. S týmem, se kterým jsme v zimní přípravě sehráli dvě přátelské utkání (3:2 a 6:1). Zase byla zima a utkání řídíl sudí Vašek (ten co vypadá jako Jarek Nohavica).
Začali jsme velmi aktivně, dobře jsme kombinovali a ostřelovali hrozny.Chvílemi to vypadalo jako zápas Barcy s Plzní. Hosté v prvním poločase prakticky neohrozili naši branku, pořád bránili. První gool vsítil hlavou po Fofanově rohu Čenich, který byl k nezastavení. Další šance měli Beča, po něm Domin a Fofan. Právě Fofanovu střelu brankář vyrazil pouze na brankovou čáru, kde byl pohotový Čenich 2:0.
Po změně stran jsme pokračovali v náporu. Třetí gol přidal Domin. Míč tak tak přešel za čáru, musel ho kontrolovat Čenich. Pak přišlo snížení z kopačky Pumpida, jeho malou dom Kuba promách - vlastní -  3:1. Dále hosté snížili na 3:2 a to už nám ZASE zatrnulo. Ještě, že máme toho Čendu, který završil svůj hetrik. Bubin to ale ještě nechtěl vzdát a zavelel k útoku 4:3.
Skoré upravil Pipa z panalty 5:3! A Koncert mohl rozlévat.


5:3 (2:0)

Goly: Blizňák 3, Třetina, Olšák
 
Prohlášení o Cookies