Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

„Ono to půjde a né že né!“

 

Příprava pokračuje

Vytvořeno 05.02.2011 14:39:24 | Poslední změna 05.02.2011 14:45:41
V tomto týdnu jsme se sešli ke dvěma tréninkovým jednotkám. Ta úterní proběhla klasicky na umělce, kde jsme strávili asi hodinu a půl běháním bez lopty. To jsme na střídačku prokládali hraním fotbálku, při kterém jsme si aspoň čutli s merunou.
Dnešní (sobotní) trénink byl trošku jiného rázu. Z různých důvodů se nás moc nesešlo a konečná účast připomínala epizodu ze seriálu Bylo nás pět. Administrátor webu, Tomminho Adautinho, nezvládl přijít kvůli špatné životosprávě a vzbudil se až dlouho po tréninku. Beča v týdnu onemocněl a Kristosa trápí bolavá noha (asi ho štípla včela). Pumpido alias Maďar alias Hop alias Bernard je nezvěstný už od ukončení. Prostě se nám to dneska nějak nesešlo, ale když už jsme vstávali a složitě se navlékali, vyběhli jsme si na vlek. Čas asi nebyl rekordní, ale aspoň jsme se proběhli.
Příští trénink je normál v úterý na 17:00, ale pak POZOR ZMĚNA v pátek v 17:00. Je totiž ples a v sobotu ráno by nás asi moc nepřišlo.
 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one