Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

„Ono to půjde a né že né!“

 

První trénink za náma

Vytvořeno 29.01.2011 13:42:10 | Poslední změna 29.01.2011 13:44:17
Dneska jsme se sešli k dlouho očekávanému prvnímu trenálu. Sníh teda nakonec byl, ale umělka byla shrnutá, takže jsme se váleli spíš po ledě, než ve sněhu. Trénink jsme zahájili pokecem (jsme se dlouho neviděli) a koštovačkou Kristosovy slívy. Bohužel teda nedošli všeci, ale aspoň se solidně zaplní kasa za neúčast.
Na začátek jsme zahráli roberto baggio, ale po chvilce jsme s tím radši skončili a šli hrát fotbálek. Klouzalo to solidně a lopta byla zmrzlá jak šutr. Dva z nás to bohužel pocítili na tom nejhorším možném místě. Trošku nahouby byl náš lichý počet, ale Zbyňa šel chytat/pouštět a problém vyřešil. Hráli jsme celkem dlouho, teda aspoň mi to tak připadalo, protože ke konci jsem chvílema skoro kolaboval. Výsledek byl nějak zhruba 45:68, takže slušná přestřelka. Na první trénink myslím stačilo, dobře jsme si zahráli.
Příští trénink bude v úterý v 17:00 opět venku, další zase v sobotu v 10:00.
 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one