Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

„Ono to půjde a né že né!“

 

Šla Lhotka šla šla

Vytvořeno 18.09.2011 23:47:54 | Poslední změna 18.09.2011 23:51:06
Zdravím všechny noční návštěvníky stránek. Taky zdravím všechny ponocné, sovy a ostatní noční živočichy (zejména Pétju Lorelei Gilmorovou Opici). V dnešním mači přivítal Raťák Lhotku. Soupeř byl rozjetý a namistrovaný z prvního místa. V sestavě bohužel opět chyběla želví nindža Rafael, která byla v časové tísni při natáčení nové série o těchto zábavných plazech.
Průběh první půle moc fajn nebyl. V poli byla hra vyrovnaná, ale hosté byli efektivnější. První gól padl po projektilu zpoza dvacítky, který doplul až do sítě – 0:1. Záhy se Rumburak ukličkoval ve vlastním pokutovém území a dopadlo to nepěkně – 0:2. Pěkný úlet předvedl i hostující gólman, když si Pípovu střelu z dálky sám hodil do brány – 1:2. Dál se mi o tom nechce moc rozepisovat. Spíš si to ale všechno nepamatuju, prostě skóre naskákalo až na 1:5 a šlo se do kabin.
Ve druhé půlce přišlo stahování náskoku. Chvilku po rozehrání se k centru dostal trenér Manchesteru United FC Stanislav Olšák a Radim první Bé rnát se nadvakrát trefil – 2:5. O pár chvil později se do velké šance dostal Čendelín, ale loptička se mu trošku zamotala a nebylo z toho nic. Dál se hrál vyrovnaný fotbal, šance vcelku byly na obou stranách. Na zajímavých 3:5 snížil zmiňovaný Čenichátor (hasta la vista, baby) po pěkném centru Pípy. Záhy ale hosté zvýšili po přesném přímáku pod víko – 3:6. V hektickém závěru snížil zase Pipina po ovčím centru – 4:6. Upe na konci dostali domácí ještě možnost zahrávat pokutový kop, ale Standa neproměnil. To se mu stalo poprvé za posledních 350 let. Pak už byl konec. My snad hrajem tenis nebo co.
Ratiboř – Lhotka n. B. 4:6 (1:5)
B: Olšák 2, Bernát, Blizňák.
P.S.: Tímto se loučím se všemi dychtivými čtenáři fotbalových stránek, náš šikovný admin to jistě všechno zvládne.
 
Prohlášení o Cookies