Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

„Ono to půjde a né že né!“

 

Soustředění nebo nesoustředění?

Vytvořeno 01.02.2011 23:52:07 | Poslední změna 01.02.2011 23:55:45
Jak si možná někteří z vás vzpomenou, v loňském roce jsme si vyrazili na soustředění, které bylo pro náš tým první po dost dlouhé době. Aspoň teda já jsem žádné jiné nezažil (nebo si ho nepamatuju).
Soustředění proběhlo někdy v půlce února na Trnavě, kam jsme si vyjeli na prodloužený víkend. Byla to uplně parádní akce. Zbyňa nás honil po kopcoch, vůbec nás nešetřil a my jsme si samozřejmě nestěžovali. Ale soustředění není jenom o trénování, že. Byla tam i hospoda, sauna, bazén, hospoda, vířivka, pinec a hospoda. Parta supr, prostě tři dny v kuse prdel jak sviňa. Pár fotek si vlastně můžete prohlédnout v galerii. Je jich ale fakt jenom pár, protože víc jich tam dát prostě nešlo (a videa už vůbec ne).
Letos nám soustředění bohužel nevyšlo, je tam už plno nebo tak něco, detaily neznám. Je to škoda, já osobně jsem se na to po loňském zážitku těšil celý rok. Ale co se dá dělat, třeba se někdy v budoucnu zas dočkáme.
 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one