Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

„Ono to půjde a né že né!“

 

Šul nul v Příkazech

Vytvořeno 15.08.2011 08:57:24 | Poslední změna 15.08.2011 09:01:39
Ahoj lidi! Máte rádi muziku? A je tady vůbec někdo z Přerova?! Přinášíme lehce opožděnou reportáž z druhého utkání, včera bylo k psaní reportáže bohužel moc teplo. Ratibořské mančaft vyrazil k zápasu do Valašských Příkazů, které v minulé sezoně spadly do okresu z 1.B třídy (to je takzvaná pumpido-soutěž). Bylo tak jasné, že soupeř určitě lehký nebude. Ve výpravě bohužel chyběl pokladník a zástupce kapitána Petr želva nindža rafael Rafaj, který má problémy s kolínkem. Naopak poprvé asi po půl roce je opět zvěstný Koncík.
Celý zápas provázelo úmorné vedro, Beča se zpotil hned po obutí kopaček. Během celé první půle byla hra víceméně vyrovnaná, šance se tu a tam objevily na obou stranách. Na domácí straně byl zbytečně aktivní útočník Vaculka, kterého musel párkrát zkrotit Jenda Žamby. Na ratibořské straně se neujala nadějná hlavička Čenyho Čenyho ani lob Tomminha Adautinha. Při jasném penaltovém faulu na Foooa asi rozhodčí čuměl do země. Do kabin se tak šlo za bezbrankového stavu.
Druhá půlka byla vcelku podobná, jenom se eště trochu víc oteplilo. Větší šance si ale vypracovali asi domácí a ke konci už to byla docela prekérka. Rumcajs ovšem otevřel víko své popelnice a svůj tým podržel. Velkou šancí na ratibořské straně byla ťáhlá střela Ovce, kterou domácí goalie vytáhl jen tak tak špičkama prstů. V infarktovém závěru hlavičkoval ve skrumáži Pegy týlem, ale balon se do sítě procpat nepodařilo. Nakonec dobrý bod zvenku.
Valašské Příkazy – Ratiboř 0:0
 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one