Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

„Ono to půjde a né že né!“

 

Vezem si rukavicu

Vytvořeno 01.05.2011 21:28:33 | Poslední změna 01.05.2011 21:35:37
A palčák to rozhodně není. Ale nepředbíhejme. A pozor, Němci teď dali Slovákům gól. No prostě jsme dnes hráli ve Stříteži nad Bečvou. Cestování bylo náročné, ale nakonec jsme se tam dokodrcali s plánem navázat na poslední dobré výsledky.
V první půlce to vypadalo celkem nadějně, herně Raťák o něco lepší, šance taky byly. O těch by asi mohl vykládat Adam, ale nezadařilo se. Střítež taky něco měla, dost rohů, ale ani jim tam nic nepadlo. Poločas šul nul. Slováci furt tečou nula jedna.
Druhá půlka byla pro nás ratibořské kluky jak z hororu. A gól Germáni dva nula! Zpátky k fotbalu. Domácí nám předvedli lekci z produktivity, když krutě trestali skoro každé naše zaváhání. Během asi 10min nám nasázeli tři góly, které nás složily do kolen. Hra se otevřela, lítalo se nahoru dolů, ale góly dávali furt jenom domácí. Skóre nakonec naskákalo na nepříjemných 5:0, ale když to nejde, tak to prostě nejde. Tak už to někdy bévá. Slováci nula tři tyvole ! Masakr.
Střítež n. B. – Ratiboř 5:0 (0:0)
B: nikdo nic
P.S.: Specielně pro Beču tady vkládám obrázek, který je určitě dobré znát (a hlavně znát ten rozdíl). To jenom tak, aby bylo jasno.
 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one