Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

„Ono to půjde a né že né!“

 

Zábava za náma, příprava před náma

Vytvořeno 19.07.2011 09:46:22 | Poslední změna 19.07.2011 09:47:57
V pátek 15.7. jsme zahájili letní přípravu. Sešli jsme se na našem pažitu a zahráli si fotbálek. Proběhnout se přišly i možné posily, které jsou v jednání. Ještě není nic jistého, tak jména bohužel prozradit nemůžeme (ale přezdívky jo – byli to Fofan a Nejhezčí Obránce Inženýr). Tréninky budou probíhat klasicky v úterý a pátek od 17:00. Napsal bych to i tady vpravo, ale já to asi neumím a administrátor si odjel na dovolenou.
V sobotu pak proběhla avizovaná fotbalová zábava. Naše redakce fungovala u výčepu a už po osmé hodině jsme nestíhali. Naštěstí nás přišli zachránit Beča s Marcelou. Tímto děkujeme ovčí rodince za pomoc, protože bez nich bysme se asi rozbečeli a utekli. Ke každému pivu jsme rozdávali vizitky našich stránek a skončilo to velkým úspěchem – hromady vizitek se válely na parketě a všude možně po zemi. Jinak to celé proběhlo v poklidu, počasí vyšlo, muzika dobrá, kalíšky vynikající, kabanos delikatesní. Výš než Pumpido opět nikdo nevyskočil. Fotky se pokusím vložit do galerie.
 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one