Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

„Ono to půjde a né že né!“

 

Zase Bečva

Vytvořeno 10.10.2011 21:39:21 | Poslední změna 10.10.2011 22:10:58
Včera k nám zavítali hosté z Bečvy, poslední z trojice Bečváků, tentokrát z Prostřední. Počasí fotbalu moc nepřálo. Byla docela zima, okolo 9 stupňů. První pršelo, pak přestalo, pak zase začalo a pořád dokola.  Týmu chyběli rakouský studentík Red Konn, kulhavý pokladník Rafanus, z rodinných důvodů se omluvil Rumový a taky Luky Valdés, který se španělským mužstvem chystá na Skoty. Na pomoc byli povoláni borci z Béčka - čerstvý sobotní střelec Martin Ferdinand Ferdics a zkušený žabák David.
Zápas začal ve velkém tempu. Ve 2.min Galet nádherně obstřelil zeď, míč mířil do tyče a pak už z toho nic nebylo. Přetahování o balon pokračovalo hosté měli pár náznaků akcí, ty zkušený Hrazdiris lapil. Záhy přišla největší šance zápasu, ve které se ocitl miniFo. Sám na penaltě mířil do horní části branky, golman mu ale jeho střelu chytil. Zkoušeli jsme pár nakopávaných míčů, ty nevyšly a tak do rukou vzal opratě náš Gal, prokličkoval až do pokutového území jako žokej Váňa, kde byl sražen. Penalta! Staňa Olšák si zatančil 1:0. Po rozehrávce hosté zahrozili hned 2x. Hlavička skončila na tyči a štřelu z boku Kuba vytěsnil na roh.
Druhé poločasy míváme vždycky lepší a šance jen přibývaly. Hlavně se o to zasloužil Dejv Žabinski, který během chvilky vytvořil tři golové přihrávky pro Galeta, Pipu a Čendu. Z těch akorát poslední jmenovaný dokáz skórovat a zase šuspikem. Čenda 2:0!
Touto výhrou jsme se posunuli na druhé místo za Lhotku n.Bečvou, na kterou ztrácíme pouhý 1 bod.
Příští týden jedeme do Karolínky, hraje se v neděli ve 14:30.


Ratiboř vs. Prostřední Bečva
2:0 (1:0)

Goly: Olšák, BlizňákP.S. Janek zase ztratil bolón a Pumpesovi blahopřejeme, že se na zábavě dotknul stropu.
 
Prohlášení o Cookies